Zaloguj się

MATEMATYKA.RYBNIK.PL

Jeśli korzystałeś z korepetycji wyraź swoją opinię i pozwól innym łatwiej podjąć decyzję.

Opinia matematyka.rybnik.pl
Tytuł: opinia
Opinia: zauważyłam znaczący postęp zarówno w przygotowaniu do matury, jak również poprawę w kwestii ocen. na zajęciach panuje przemiła atmosfera :)
Podpis: martyna
Data: 18:41 01:04:2012

Tytuł: Opinia
Opinia: Jestem bardzo zadowolony z lekcji. Naprawdę fachowe przygotowanie do matury oraz profesjonalnie prowadzone zajęcia. Dzięki wspólnej pracy z Panem Mariuszem polubiłem matematykę! :)
Pozdrawiam
Podpis: Przemko
Data: 22:43 13:04:2012


Tytuł: opinia
Opinia: Witam, jesli poszukujecie dobrego nauczyciela matematyki w Rybniku, to Pan Mariusz bedzie bardzo dobrym wyborem. Interesujace lekcje, rozsadny cennik oraz po niewielkim czasie brak jakichkolwiek problemow z matematyka w szkole - tak moge podsumowac 3 miesiace zajec.
Podpis: WarrenBuffett
Data: 23:07 13:04:2012

Tytuł: Opinia
Opinia: Będąc szczerym, wystawianie tej opinii nie będzie rzeczą prostą. Ciężko zawrzeć w kilku zdaniach ponad półtorej roku wspólnej pracy. Konsekwentna i systematyczna praca w towarzystwie Pana Mariusza Walendzewicza daje naprawdę świetne rezultaty. Nie tylko na korepetycjach można liczyć na pomoc w zagadnieniach matematycznych; gdy ktokolwiek ma jakieś wątpliwości dotyczące czegokolwiek, wystarczy napisać e-mail. Zawsze można liczyć na pomoc. Warto również dodać, że korepetycje odbywają się w sympatycznej atmosferze. Rzetelny i wymagający (to akurat pozytywna cecha) Korepetytor, która sprawia, że do egzaminu dojrzałości podchodzi się bez obaw.
Podpis: Filip
Data: 22:01 16:04:2012


Tytuł: Podobnie, jak wszyscy
Opinia: Podobnie, jak wszyscy przedmówcy jestem bardzo zadowolony z korepetycji. Zajęcia odbywają się w przyjaznej, a co zarazem konieczne, pracowitej atmosferze, po przystępnych cenach i z widocznymi rezultatami, pan Mariusz naprawdę potrafi wytłumaczyć. :) gorąco polecam!
Podpis: trajwa
Data: 14:27 24:04:2012

Tytuł: Zadowolony
Opinia: Osobiście jestem bardzo zadowolony z korepetycji. Fajna atmosfera na zajęciach sprawia, iż miło się na nie chodzi. Również rezultaty pracy są jak najbardziej zadowalające. Polecam!
Podpis: Genesis
Data: 15:34 24:04:2012

Tytuł: Godne polecenia!
Opinia: Pomimo napotkania na swojej życiowej drodze wielu ludzi, ciągle można się zdumieć, że ktoś o tak przyjaznym charakterze i umiejętności przekazywania wiedzy, jednocześnie niewiarygodnie uzdolniony, jak Pan Walendzewicz pojawił się na tym szlaku. Wspaniałym rezultatom w nauce, które mnożą się dzięki zajęciom u Pana Mariusza, towarzyszy poczucie wspaniale spędzonego czasu, samodoskonalenia oraz odkrywanie piękna matematyki. Niewątpliwie, to wszystko składa się na naszą pełną wdzięczności i pozytywną opinię na temat tych cudownych zajęć.
Podpis: M4gD4iQb4
Data: 20:08 24:04:2012

Tytuł: Także jestem zadowolony ze
Opinia: Także jestem zadowolony ze współpracy z Panem Mariuszem. Profesjonalizm w każdym calu, dużo cierpliwości, pomysły jak wytłumaczyć nawet najprostszą rzecz na 7 sposobów, to właśnie Pan Mariusz. Do matury podstawowej czułem się bardzo dobrze przygotowany i z szczerym sercem polecam!
Podpis: Robert
Data: 13:41 25:05:2012

Tytuł: opinia
Opinia: Naprawdę godne polecenia. Na zajęciach panuje fajna atmosfera. Wszystko jest tłumaczone do czasu aż zrozumiesz. Ciężka praca i pomoc przy zadaniach sprawia że rozumiesz i potrafisz więcej. Widać postępy i to właśnie najbardziej cieszy. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z zajęć. Polecam!
Podpis: Artur
Data: 20:10 02:06:2012

Tytuł: opinia
Opinia: Bardzo polecam korepetycje z Panem Mariuszem. Konkretna wiedza nauczyciela, świetne podejście do ucznia, przygotowania do matury w bardzo dobrym systemie, który się sprawdza. Pozdrawiam!
Podpis: Michał
Data: 19:15 23:06:2012

Tytuł: Pan Mariusz nie jest
Opinia: Pan Mariusz nie jest szablonowym nauczycielem, potrafi łączyć przyjemne z pożytecznym, i nie ogranicza się tylko do nauki. Dzięki temu, jest nauczycielem uniwersalnym - trafiającym do każdego. Na moim przykładzie, mogę z ręką na sercu napisać, że potrafi nauczyć nawet głąba. Nawet jeżeli Ci się nie będzie chciało, to pan Mariusz sprawi, że się zachce. Bardzo gorąco polecam korepetycje, dają one pewność zdania matury, jak i każdego innego egzaminu.
Podpis: skurczi
Data: 18:12 03:09:2012

Tytuł: Dobry nauczyciel, pozytywny
Opinia: Dobry nauczyciel, pozytywny człowiek. Lekcje prowadzone są dość luźno, a przy okazji profesjonalnie. Czasem i gratisowo można dostać jakąś słodką przekąskę :D Pamiętać trzeba jednak że nauczyciel wszystkiego za nas nie zrobi. Jeżeli połączyć nauczanie Pana Mariusza, wraz z własnym wkładem i ciężką pracą... matematyka staje się prosta, a matura nie straszna :)
Polecam !
Podpis: Mateusz
Data: 23:26 16:07:2013

Tytuł: Polecam!
Opinia: Gdyby nie korepetycje u Pana Mariusza, na pewno nie zdałabym matury! Na lekcjach zawsze było zabawnie. Oczywiście wiadome jest, że jeśli chcemy się czegoś nauczyć, to musimy się do tego przyłożyć, ale Pan Mariusz znacząco w tym pomaga. Można powiedzieć, że polubiłam matematykę, której kiedyś całym sercem nienawidziłam. Gorąco polecam! :)
Podpis: Martynaa
Data: 19:03 29:08:2013

Tytuł: Polecam
Opinia: Chodziłem na korepetycje do Pana Mariusza i to był świetny wybór , dostałem się tam gdzie chciałem i zawsze było wesoło. Polecam
Podpis: itus1000
Data: 19:34 29:08:2013

Tytuł: Miło wspominam lekcje
Opinia: Miło wspominam lekcje matematyki u Pana Mariusza. Pan Mariusz to świetny nauczyciel: kompetentny, wymagający, potrafiący w ciekawy sposób przekazać wiedzę. Mimo iż, czasem ciężko było mi wśród innych obowiązków znaleźć miejsce na rozwiązywanie mnóstwa zadań zadanych przez pana Mariusza na kolejne zajęcia, uważam ze było warto. Matematyka stała się dla mnie jeszcze bardziej ciekawsza i o wiele przyjemniejsza. Jestem pewna, ze w ogromniej mierze lekcje przyczyniły się do zdania matury, z której wyniku jestem bardzo zadowolona. Atmosfera na zajęciach zawsze przyjazna i swobodna.
Polecam ! :)
Podpis: madziks24
Data: 22:40 30:08:2013

Tytuł: Na początku było nas trzech
Opinia: Na początku było nas trzech później dołączył czwarty łączył nas jeden cel dostać się na wymarzone studia jednak na drodze stała gruba betonowa ściana potocznie zwana maturą z matematyki. Plan był prosty zrobić podkop lub zburzyć, wybraliśmy opcje drugą, z problemem tym udaliśmy się do pana Mariusza i tak utworzyliśmy ekipę zwaną "COMBO". Combo ?? z prostego powodu suma wyników z naszych matur pisanych u pana Mariusza nie przekraczała 80 % Niezliczona ilość spotkań prywatnych oraz grupowych zaowocowała. Osobiście mogę przyznać się że nie umiałem nic a pod koniec roku szkolnego świeciłem za wzór matematyczny, podstawę napisałem na 92% co więcej szarpnąłem się na rozszerzenie które poszło mi najlepiej z grupy. Nauka z panem Mariuszem to czysta przyjemność szczególnie gdy zadaniom towarzyszy ostra pompa. Z czystym sumieniem polecam.

Ps. przyjmujcie wszystkie zakładu oferowane przez pana Mariusza on prawie zawsze przegrywa.
Podpis: prof.Kostka
Data: 17:11 07:10:2013

Tytuł: Opinia
Opinia: Gorąco polecam! Świetna atmosfera na zajęciach, znaczna poprawa ocen, ale co najważniejsze bardzo dobry wynik z matury :D
Podpis: Kamila
Data: 20:03 30:06:2015

Tytuł: Opinia
Opinia: Pan Mariusz to wymagający nauczyciel. Jego sportowe usposobienie ma odzwierciedlenie w technice działania. Jedna zasada podsumowuje tą filozofię. Wszystko da się wyćwiczyć, wystarczy w to włożyć odpowiednią ilość pracy. Zajęcia przypominają przygotowania do zawodów. Plan treningowy jest prosty. W moim przypadku wyglądał następująco. Dzień zaczyna się o godzinie 6:30. Pierwsza czynność to wyciszenie i przygotowanie się na realizowanie celów. Jeżeli znajdzie się wolna chwila w czasie codziennych obowiązków, wypełniamy ją matematyką. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po godzinie. Ja dodałem sobie pół godziny spaceru przed zajęciami i po zajęciach. Nie raz biegłem z samego domu, żeby tylko się nie spóźnić. Dzięki metodą Pana Mariusza, cały kurs przygotowawczy stał się dla mnie wyzwaniem intelektualnym, polem do rywalizacji. Liczenie setek zadań jest formą konkurencji. Dzień kończy się o godzinie 23:30 symbolicznym zamknięciem zbioru
zadań, a tydzień zostaje podsumowany przez napisanie próbnej matury w sobotni poranek. Wszystkiemu towarzyszy regeneracja i dieta bogata w węglowodany. Trener uczy nas chęci rozwijania się i samodoskonalenia. Wynik jest zadowalając, gdy uzyskamy 100%, później i tak pojawia się uczucie, że to nie wystarcza, było za łatwo. Dyscyplina przeplata się z wesołymi rozmowami, często inspirującymi. Szczerość i skupienie na celu przepełniają czas zajęć. Teraz drzwi uczelni stoją przede mną otworem. Jeszcze raz dziękuję.

Szkoła Matematyki Bellator Rybnik pomaga realizować plany.
Szczerze polecam.

Podpis: Alan Suska
Data: 02:06 9:07:2015

Tytuł: Było super!
Opinia: Korepetycje, które pobierałam przez około 5 lat pozwoliły mi na odkrycie niesamowitych zakamarków matematyki. Maturę zdałam śpiewająco (chociaż nie na 100% jakby liczył Nasz Pan) i czuję, iż matematyka nie jest dla mnie problemem. Na zajęciach był czas na śmiech oraz długie liczenie (nawet trzydziestu liczb w słupku). Nie zastanawiajcie się, korzystajcie póki macie okazję!
Podpis: Justa
Data: 23:35 28:08:2015

Tytuł: Matematyka na punkcie której mam bzika
Opinia: Matematyka na punkcie której mam bzika,
Kiedyś zgrzytanie zębów i niepotrzebna panika.
Matematyka z Panem Mariuszem warta wiele,
Także do roboty moi drodzy przyjaciele!
Na zajęcia zapisujcie się żwawo,
Obiecuję, życie minie wam całkiem klawo.
Trochę czasu, trochę chęci,
A dostaniecie się na uczelnię, która was kręci.
Pan Mariusz człowiekiem jest niepowtarzalnym,
Matematyka będzie z Nim czymś fenomenalnym!
Matura to będzie tylko kolej rzeczy,
Każdy kto zapisał się na korepetycje temu nie zaprzeczy!!!
Podpis: Martyna
Data: 14:38 4:10:2015

Tytuł: Podziękowanie
Opinia: Chcieliśmy bardzo podziękować Panu Mariuszowi za czas jaki poświęcił naszym dzieciom Julii i Szymonowi. Nauka nie poszła w las. Pan Mariusz z powodzeniem przygotował syna do egzaminu gimnazjalnego, który ukończył na poziomie 95%, natomiast córka szkołę podstawową zakończyła z 100% wynikiem testu ukończenia szkoły. Z relacji dzieci można zaobserwować, że zajęcia są interesujące i pomimo, że to dodatkowy obowiązek, dzieci chętnie korzystają z lekcji z panem Mariuszem.
Podpis: Krzysztof Cwynar
Data: 17:47 18:01:2016